Kam přijít, co s sebou, …
- cvičit může každý člověk starší cca 16ti let,
- každý čtvrtek 19:00-20:30 v centru YOGA iD na Poštovské 3 v centru Brna
- co s sebou – protiskluzové ponožky nebo obuv do tělocvičny a volný oděv ideálně z přírodního materiálu, atd.
- a pak také chuť nechat celý svět (práci, partnera/ku, děti, příbuzné, jakékoliv povinosti) po dobu našich cvičení bez vás.
Napište mi ZDE, kdy přijdete, budu se na vás těšit.
a ještě jeden tip
Přihlašte se do naší uzavřené skupiny na facebooku. Je to způsob, jak v rámci aktivních cvičenců jednoduše komunikujeme, hlasujeme o termínu soustředění a zveřejňujeme aktuální nebo akutní informace.
